ALMANCA SAYıLAR NO FURTHER A MYSTERY

almanca sayılar No Further a Mystery

almanca sayılar No Further a Mystery

Blog Article

Burak dedi ki: six Haziran 2022, 23:14 Hocam en A1’en baştan gramer konularına çalışmaya ve not tutmaya başladım.Ufak tefek hatalar çAlright regular,bu kadar iyi içerik hazırlayıp ücretsiz bi şekilde halka sunmanıza rağGentlemen böylesine değer bilmez insanların bile yorumlarına naiflikle yaklaşıyorsunuz.Hem sizi tebrik ediyor hem de böylesine boş insanları görmezden gelmenizi diliyorum.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Almanca sıra sayıları en az sayıların kendileri kadar önemli bir konudur. Sayıların ezberlenmesi tek başına yeterli olan bir durum değildir. Almanca Sayıların kullanımlarının bilinmesi oldukça mühim bir konudur.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to get the very best YouTube experience and our most current features. Learn more

It really is necessary to acquire user consent prior to running these cookies on your internet site. Help save & Settle for

Cevapla İlker35 diyor five sene önce ein tausend drei hundert vier und neunzig (okunuşu = ayn tavzınt dray hundert fi:ır und noynsig)

Altı basamaklı sayılarda yine yukarıda diğer basamaklarda geçerli olan, “ein” yani binliğin kaç adet olduğunu belirten bir sayısı eklenir.

İnternetten alacağınız Almanca eğitimi tamamen ezbere odaklı olacaktır ama internetten eğitim özellikle seyahat için ya da dil eğitimine başlamadan önce ufak bir bilgi edinimi ise internet üzerinden Almanca kelimelere göz atmanız işinize yarayacaktır.

10. sınıfile almanca konu anlatımı10. sınıf almanca sayılar100e kadar almanca sayılar9. sınıfile almanca konu anlatımı9. sınıfile almanca sayılar9. sınıfile almanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılaralmanca sayılar 100e kadaralmanca sayılar alıştırmalaralmanca sayılar dersialmanca sayılar ile ilgili alıştırmalaralmanca sayılar kardinalzahlenalmanca sayılar konu anlatımıalmanca sayılar yüze kadaralmanca sayıların okunuşlarıalmanca sayıların yazılmasısayılar almancayüze kadar almanca sayılar 45 Shell out

Almanca sayılar ve okunuşları, yazım kuralları, sayılarla ilgili aklınıza gelen detay ve bilgileri bu konu da işleyeceğiz. Bu Konumuz Almanca Alfabesi öğrenmek kadar hassas bir konudur.

Almanca’da birine yaşadvertisementığı yer sorulurken ‘Wo‘ soru kelimesi ve ‘wohnen‘ fiili kullanılır.

Almanca öğrenmek isteyenler için ilk temel advertımlardan biri sayıları öğrenmektir. one’den 100’e kadar olan Almanca sayıların yazılışı ve okunuşu için doğru sitedesiniz.

Yüzler ve binler, birler hanesinin bu sayılarla birleştirilmesiyle meydana getirilir ve bitişik yazılır.

Almanca’da 1 milyon eine Million olarak okunur. Million kelimesinin almanca sayılar önüne istediğimiz sayıyı koyarak istediğimiz milyonlu sayıları almancada elde etmiş oluruz.

Report this page